Založ si blog

Vakcíny prehrávajú s deltou.

Posledné informácie z USA a Izraela ukazujú, že dostupné vakcíny nezabezpečujú sľubované benefity v súboji s delta variantom.

Prvý bol, že očkovaný človek nemôže šíriť nákazu, čo napr. vehementne prezentovala vraj odborníčka na zdravotníctvo Cigániková pred časom v tv diskusii. Údaje ktoré prišli z USA CDC study shows 74% of people infected in Massachusetts Covid outbreak were fully vaccinated (cnbc.com) a Izraela potvrdili pravý opak, čo  naša vláda insitných politikov neberie na vedomie a ďalej razí možnosť netestovať zaočkovaných, čím pripravuje pôdu pre rozšírenie nákazy podobne ako sa jej „podarilo“ rozšíriť britský variant na konci januára cez koronapárty zvané celoplošný skríning.

Druhý bol, že očkovaný človek nemôže mať ťažký priebeh covidu. Dáta z Izraela ukazujú pravý opak, v krajine kde je plne zaočkovaných 57% populácie, momentálne z 221 ťažkých prípadov (udaj z pondelka) je 58% očkovaných.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vedci majú pre túto situáciu vysvetlenie, už pred rokom na základe skúseností s vakcinačnými programami a z pokusov na zvieratách niektorí varovali, že celá očkovacia kampaň môže (ako niektoré v minulosti) skrachovať na jave zvanom Antibody-dependent enhancement (zosilnenie závislé od protilátok), čo je jav typický pre koronavírusy, keď očkovanie môže priniesť opačný efekt, teda, že sa buď zvýši replikačná schopnosť vírusu alebo stav pacienta sa zhorší prehnanou reakciou imunit. systému.

Dr. Robert Malone, vynálezce mRNA: Musíme zastavit očkovací kampaň (rumble.com)

Izrael to riskol s treťou vakcínou.

05.08.2021

V nedeľu šéfka úradu verejného zdravia Izraela Sharon Alroy-Preis v rozhovore pre CBS uviedla, že aktuálna účinnosť Pfizeru proti delta variantu je menej než 40%. Či je dôvodom pokles účinnosti v čase alebo vakcína nefunguje účinne je ako povedala „otázka za milión $“. Keď sa na to pozreli štatisticky, vychádza im, že najväčšie percento nakazených s dvoma [...]

Experimentálna vakcína.

26.07.2021

Vláda robí všetko pre to aby ľudí donútila sa dobrovoľne-nasilu očkovať. V čom je ale problém? Hlavný problém je v tom, že tentokrát sa jedná o experimentálne vakcíny, tzn. preparáty bez ukončenej tretej, kľúčovej fázy testov. (Lieky sú všeobecne uvoľňované na trh po ukončení 3. fázy, keď sa preverí bezpečnosť pre širšiu vzorku populácie.) Obe kľúčové [...]

Ruská vakcína Sputnik V

02.02.2021

Dnes sa v našich médiách objavil prvý krát článok o priaznivých vlastnostiach ruskej vakcíny. Čakal som kedy sa tento obrat vo formovaní verejnej mienky stane, potom ako sa 6. januára v Politico objavila správa, že nemecký minister zdravotníctva koncom roka rokoval s ruským ministrom o možnosti výroby ruskej vakcíny v EU. Merkel ‘open’ to producing Russian coronavirus [...]

Afganistan

Zdravotníčky a učiteľky v Afganistane vyzvali na obnovenie finančnej pomoci

28.09.2021 23:22

Pred príchodom Talibanu k moci pokrývala zahraničná pomoc takmer 75 percent verejných výdavkov Afganistanu.

nôž, vražda, vrah, smrť, obeť, rezanie, útok, čepeľ

Počet vrážd v USA medziročne stúpol o rekordných 30 percent

28.09.2021 21:41

Za rok 2020 sa v USA odohralo 21 570 vrážd, alebo zabití z nedbanlivosti.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Čaputová neukázala prstom ani na Matoviča, ani na Fica. Nechcela viac jatriť rany?

28.09.2021 20:00

Politický zápas na Slovensku je nemilosrdný. „Prezidentka im do tejto hry nesedí, keď odkrýva problémy v spoločnosti,“ povedal Marián Repa.

Alexandr Lukašenko

Lukašenko ohlásil na február 2022 referendum o novej ústave

28.09.2021 19:13

Podľa analytikov sa autoritársky líder pripravuje na ešte väčšie upevnenie svojej moci po mesiacoch masových protestov.